Osiągnięcia sportowe
SEZON 2016/2017
KADETKI
- 1 miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Kadetek DANEX CUP 2015 - Siemiatycze
- 1 miejsce w Świątecznym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt - Siemiatycze
- 1 miejsce w Turnieju Papieskim - Dziadkowice
- 3 miejsce w Towarzyskim Turnieju Kadetek - Biała Podlaska
- 9 miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Kadetek ESPERANTO CUP - Warszawa
MŁODZICZKI
- 2 miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Młodziczek DANEX CUP 2015 - Siemiatycze
- 3 miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Młodziczek o Puchar Dyrektora Gimnazjum - Szepietowo
- 3 miejsce w Świątecznym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt - Siemiatycze
- 5 miejsce w Międzynarodowym Turnieju Niepodległości Młodziczek - Łapy
SEZON 2015/2016
KADETKI/ MŁODZICZKI
- 1 miejsce w Turnieju Papieskim - Dziadkowice
- 1 miejsce w Festiwalu Piłki Siatkowej (siatkówka plażowa - Sobecka W., Bajena A.) - Nieporęt
- 1 miejsce w Turnieju Młodziczek o Puchar Dyrektora MOSiR - Bielsk Podlaski
- 1 miejsce w Gimnazjadzie - Powiat Siemiatycki - Drohiczyn
- 2 miejsce w VI Świątecznym Turnieju Piłki Siatkowej Młodziczek - Siemiatycze
- 2 miejsce w Wiosennym Turnieju Siatkówki - Węgrów
- 3 miejsce w Festiwalu Piłki Siatkowej Turniej Młodziczek - Nieporęt
- 3 miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Młodziczek DANEX CUP 2015 - Siemiatycze
- 3 miejsce w Festiwalu Piłki Siatkowej (siatkówka plażowa - Lachowicz K., Poniatowska G.) - Nieporęt
- 4 miejsce w Gimnazjadzie województwa podlaskiego
- 4 miejsce w Międzynarodowym Turnieju Młodziczek - Łapy
- 5 miejsce w Podlaskiej Lidze Kadetek
- 5 miejsce w Podlaskiej Lidze Młodziczek
- 6 miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Młodziczek DOSiR Praga Północ - Warszawa
- 7 miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Młodziczek NADARZYN CUP 2016 - Nadarzyn
- 7 miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Kadetek DANEX CUP 2015 - Siemiatycze
- 10 miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Kadetek NADARZYN CUP 2016 - Nadarzyn
- 15 miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Kadetek ESPERANTO CUP - Warszawa
MINI SIATKÓWKA
- 3 miejsce w Turnieju o Puchar Burmistrza - Szepietowo
- 6 miejsce w Turnieju Mini Siatkówki - Zambrów
SEZON 2014/2015
KADETKI
- 1 miejsce w V Świątecznym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Siemiatycze
- 2 miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej DANEX CUP 2014 - Siemiatycze
- 3 miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej - Szepietowo
- 3 miejsce w Wiosennym Turnieju Piłki Siatkowej - Siemiatycze
- 4 miejsce w Zimowym Turnieju Piłki Siatkowej - Siemiatycze
- 5 miejsce w III Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet - Łapy
- 7 miejsce w Podlaskiej Lidze Kadetek
- 9 miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Kadetek - Nadarzyn CUP
- 11 miejsce w Nocnym Turnieju Piłki Siatkowej Amatorów - Wiosna
MŁODZICZKI
- 1 miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Inaugurującym Akademię SOS - Łapy
- 1 miejsce w II Memoriale Wiesława Kazanieckiego - Białystok
- 2 miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej BODEX CUP - Łapy
- 2 miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora MOSiR-u - Bielsk Podlaski
- 3 miejsce w Turnieju Papieskim Piłki Siatkowej - Dziadkowice
- 4 miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej DANEX CUP 2014 - Siemiatycze
- 4 miejsce w Wiosennym Turnieju Piłki Siatkowej - Siemiatycze
- 4 miejsce w Jesiennym Turnieju Piłki Siatkowej - Siemiatycze
- 5 miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Młodziczek - Warszawa
- 9 miejsce w V Świątecznym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Siemiatycze
- 9 miejsce w Podlaskiej Lidze Młodziczek
- 10 miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Młodziczek - Nadarzyn CUP
MINI SIATKÓWKA :
- 2 miejsce w Turnieju o Puchar Prezesa UKS Danex - Siemiatycze
- 5 miejsce w Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów
SEZON 2013/2014
KADETKI/JUNIORKI:
- 2 miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt DANEX CUP 2013 - Siemiatycze
- 2 miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Miasta Sokółka
- 2 miejsce w Turnieju Papieskim w Dziadkowicach
- 3 miejsce w Turnieju SALOS INTERNATIONAL DON BOSCO CUP - Ełk
- 5 miejsce w Wiosennym Turnieju Siatkówki Kadetek w Siemiatyczach
- 6 miejsce w Turnieju Kadetek Nadarzyn CUP 2014 - Nadarzyn
- 6 miejsce (juniorki) i 8 miejsce (kadetki) w IV Świątecznym Turnieju Piłki Siatkowej w Siemiatyczach
- 5 miejsce w Podlaskiej Lidze Juniorek
- 7 miejsce w Podlaskiej Lidze Kadetek
- 7 miejsce w Turnieju Kadetek w Kobyłce
MINI SIATKÓWKA:
- 2 miejsce w Turnieju Minisiatkówki w Bielsku Podlaskim
- 4 miejsce w Turnieju Minisiatkówki Danex MINI CUP 2013 - Siemiatycze
- 5 miejsce w Turnieju SALOS INTERNATIONAL DON BOSCO CUP - Ełk
- 10 miejsce w IV Świątecznym Turnieju Piłki Siatkowej w Siemiatyczach
- 10 miejsce w Półfinale Wojewódzkim Kinder+Sport w Białymstoku
SEZON 2012/2013
KADETKI/JUNIORKI:
- 1 miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt DANEX CUP 2012 - Ostrożany
- 1 miejsce w Mistrzostwach powiatu siemiatyckiego - Siemiatycze
- 2 miejsce w III Świątecznym Turnieju Piłki Siatkowej Kadetek o Puchar Burmistrza Siemiatycz
- 2 miejsce w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt - Węgrów
- 2 miejsce w Turnieju Papieskim w Dziadkowicach
- 4 miejsce w Podlaskiej Lidze Kadetek
- 4 miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Kadetek - Kobyłka
- 6 miejsce w Turnieju Kadetek o Puchar Dyrektora DOSiR Praga Północ - Warszawa
- 9 miejsce w Turnieju Kadetek Nadarzyn CUP 2013 - Nadarzyn
MŁODZICZKI: