Sparing w Bielsku

2010-09-30 20:32

Wczoraj o godzinie 16 nasze siatkarki rozegrały kolejny mecz kontrolny przed zbliżającą się ligą. Sparing odbył się w Bielsku Podlaskim, a przeciwnikem był tamtejszy MOSiR. Mecz można podzielić na dwie części: pierwsze dwa sety - słaba gra, trzeci i czwarty - bardzo dobra. Od początku brakowało trochę pewności siebie i dlatego przegraliśmy pierwszego seta 25:15, następnego 25:17. Dalej gra była bardzo widowiskowa i skuteczna w wykonaniu naszej drużyny. Zagrywki, ataki i obrony to napewno zadecydowało w dużym stopniu o wygranych 25:11 i 25:21. W ostatnim secie nasze dziewczęta były dość mocno zmęczone i przegraliśmy 25:16.
Skład:
Julka Warpechowska, Natalka Zaremba, Monika Jabłuszewska, Gośka Radzikowska, Agnieszka Romaniuk, Magda Radziszewska i Angelika Tomczuk

MOSiR Bielsk Podlaski - UKS Danex Siemiatycze 3:2 (25:15, 25:17, 11:25, 21:25, 25:16)