sezon 2013/2014
Rozgrywki mistrzostw województwa podlaskiego w piłce siatkowej juniorek:
Grupa A:
1 kolejka - 24 listopada 2013
BAS Białystok - UKS Danex Siemiatycze 3:0 (25:14, 25:18, 25:20)
2 kolejka - 1 grudnia 2013
MUKS Gim-net Mońki - BAS Białystok 3:0 - walkower (w drużynie BAS-u wystąpiła nieuprawniona zawodniczka)
3 kolejka - 8 grudnia 2013
UKS Danex Siemiatycze - MUKS Gim-net Mońki 0:3 (13:25, 10:25, 17:25)
4 kolejka - 15 grudnia 2013
UKS Danex Siemiatycze - BAS Białystok 0:3 (13:25, 12:25, 9:25)
5 kolejka - 12 stycznia 2014
BAS Białystok - MUKS Gim-net Mońki 3:0 (25:12, 25:16, 25:9)
6 kolejka - 19 stycznia 2014
MUKS Gim-net Mońki - UKS Danex Siemiatycze 3:0 (25:11, 27:25, 25:8)
|
Drużyna |
PKT. |
Sety |
1 |
MUKS Gim-net Mońki |
9 |
9-3 |
2 |
BAS Białystok |
7 |
9-3 |
3 |
UKS Danex Siemiatycze |
0 |
0-12 |
Klasyfikacja końcowa mistrzostw województwa - juniorki
1. BAS Białystok
2. UKS Sprint Płociczno
3. MUKS Gim-net Mońki
4. AS Polonia Raczki
5. UKS Danex Siemiatycze
6. UKS Centrum Augustów
Rozgrywki mistrzostw województwa podlaskiego w piłce siatkowej kadetek:
Grupa B:
1 kolejka - 17 listopada 2013
BAS Białystok - MOSiR Bielsk Podl. 3:1 (25:14, 26:28, 25:17, 25:16)
MUKS Gim-net Mońki - UKS Start Szepietowo 3:0 (25:11, 25:11, 25:12)
2 kolejka - 24 listopada 2013
MOSiR Bielsk Podl. - MUKS Gim-net Mońki 0:3 (20:25, 21:25, 17:25)
UKS Danex Siemiatycze - BAS Białystok 0:3 (15:25, 15:25, 20:25)
3 kolejka - 1 grudnia 2013
MUKS Gim-net Mońki - UKS Danex Siemiatycze 3:0 (25:17, 25:19, 25:13)
UKS Start Szepietowo - MOSiR Bielsk Podl.1:3 (29:27, 18:25, 16:25, 17:25)
4 kolejka - 8 grudnia 2013
UKS Danex Siemiatycze - UKS Start Szepietowo 3:0 (25:17, 25:18, 25:18)
MUKS Gim-net Mońki - BAS Białystok 3:2 (19:25, 22:25, 25:18, 25:17, 16:14)
5 kolejka - 15 grudnia 2013
UKS Start Szepietowo - BAS Białystok 0:3 (8:25, 14:25, 11:25)
MOSiR Bielsk Podl. - UKS Danex Siemiatycze 3:2 (25:15, 25:19, 28:30, 18:25, 15:10)
6 kolejka - 12 stycznia 2014
MOSiR Bielsk Podl.- BAS Białystok 3:1 (9:25, 25:11, 25:19, 27:25)
UKS Start Szepietowo - MUKS Gim-net Mońki 0:3 (16:25, 14:25, 25:27)
7 kolejka - 19 stycznia 2014
MUKS Gim-net Mońki - MOSiR Bielsk Podl.3:0 (25:13, 25:12, 25:13)
BAS Białystok - UKS Danex Siemiatycze 3:0 (25:12, 25:20, 25:12)
8 kolejka - 9 lutego 2014
UKS Danex Siemiatycze - MUKS Gim-net Mońki 3:1 (25:10, 25:14, 20:25, 27:25)
MOSiR Bielsk Podl. - UKS Start Szepietowo 3:1 (25:22, 25:17, 15:25, 25:14)
9 kolejka - 16 lutego 2014
UKS Start Szepietowo - UKS Danex Siemiatycze 3:1 (14:25, 25:13, 25:15, 25:14)
BAS Białystok - MUKS Gim-net Mońki 3:0 (25:22, 25:19, 25:23)
10 kolejka - 23 lutego 2014
BAS Białystok - UKS Start Szepietowo 3:0 (25:8, 25:12, 25:17)
UKS Danex Siemiatycze - MOSiR Bielsk Podl. 3:1 (25:16, 25:14, 23:25, 25:18)
|
Drużyna |
PKT. |
Sety |
1 |
BAS Białystok |
19 |
21-7 |
2 |
MUKS Gim-net Mońki |
17 |
19-8 |
3 |
MOSiR Bielsk Podlaski |
11 |
14-17 |
4 |
UKS Danex Siemiatycze |
10 |
12-17 |
5 |
UKS Start Szepietowo |
3 |
5-22 |
Klasyfikacja końcowa mistrzostw województwa - kadetki
1. BAS Białystok
2. SKS Pomorzanka Sejny
3. MUKS Gim-net Mońki
4. AS Polonia Raczki
5. UKS Sprint Płociczno
6.MOSiR Bielsk Podlaski
7. UKS Danex Siemiatycze
8. UKS Mikolo Sokółka
9. UKS Start Szepietowo
10. UKS Orły Suwałki