Tak jest! Brawo! Kadetki lepsze od Salosu !

2015-11-17 10:45

Po dwóch przegranych meczach przyszła pora na wygraną! Nasze kadetki (patrz młodziczki) pokonały zespół Salosu Suwałki 3:2 ! ;) Pierwszy set nie dawał optymizmu na kolejne. Słabiutka gra w przyjęciu i obronie oraz bardzo średnia w ataku nie mogła dać szans powodzenia. Drugi set zaczęliśmy od prowadzenia 6:0 co pozwoliło na odskoczenie od przeciwniczek. W tej części meczu naszą mocną stroną była zagrywka, skończyliśmy kilka piłek w ataku oraz nieźle przymowaliśmy. Trzecia odsłona to jakby kopia pierwszej. Czwarty set budził chyba największe emocje tego dnia. Najpierw na prowadzenie wyszły suwalczanki następnie my, potem znowu zawodniczki Salosu i już końcówka to walka "na noże". Nasze zawodniczki wytrzymały jednak presję i wygrały na przewagi. Tie-break to zdecydowana nasza dominacja. Podsumowując bardzo wyrównane spotkanie z obu stron, na pewno zwycięstwo buduje i cieszy, ale trzeba jeszcze dopracować kilka szczegółów, które mogą decydować w przyszłości o wygranej bądź przegranej. A tak zupełnie na koniec: BRAWO MY ! :)

Skład: Maria Mudel, Anna Milewska, Marta Weremijewicz, Gabriela Poniatowska, Natalia Walko, Dominika Szumarska oraz Weronika Sobecka, Natalia Tomczuk, Paulina Leończuk, Julia Bogucka

MOSiR UKS Danex Siemiatycze - Salos Suwałki 3:2 (18:25, 25:14, 18:25, 28:26, 15:8)